NASZE FIRMY KURIERSKIE

Każdy produkt przed wysłaniem jest drobiazgowo kontrolowany, a potem starannie pakowany. Dokładamy również wszelkich starań, by terminowo dostarczyć każde zamówienie. Dlatego nasze produkty wysyłamy tylko sprawdzonymi firmami kurierskimi. Na zamówienie klienta odbiór towaru zlecamy wybranej firmie spedycyjnej. Dostawa jest realizowana zgodnie z regułą EXW Wodzisław Śląski (Incoterms 2010).

Informacje o statusie przesyłki są przesyłane klientom drogą elektroniczną. Następnego dnia po nadaniu przesyłki otrzymasz mailem numer listu przewozowego oraz link do strony przedstawiającej status paczki.

    

 

 

 

SPRAWDŹ ZAWARTOŚĆ PRZESYŁKI

Prosimy sprawdzić zawartość przesyłki w obecności kuriera. Reklamacje związane z uszkodzeniem przesyłki podczas transportu będziemy rozpatrywać wyłącznie za okazaniem protokołu szkodowego, potwierdzonego przez przewoźnika przesyłki.

W przypadku zaginięcia przesyłki nasza firma złoży reklamację u przewoźnika. Jeżeli wykonałeś przedpłatę przelewem na konto, zwrot wpłaconej kwoty zrealizujemy po rozpatrzeniu reklamacji przez przewoźnika i przyznaniu przez niego odszkodowania za zagubioną przesyłkę.

 

 

 

ODBIÓR OSOBISTY

Zapraszamy do Mitko

Pamiętaj, że tylko osobisty odbiór towaru gwarantuje Ci terminową dostawę. Zamówiony towar możesz odebrać z siedziby naszej firmy od poniedziałku do piątku, w godz. od 8:00 do 15:00.

Jeśli towar nie zostanie odebrany z magazynu Producenta w ciągu 3 dni roboczych od momentu powiadomienia o gotowości wyrobu, Producent naliczy opłatę za składowanie. Wynosi ona: 50 pln netto za każdy dzień składowania. W przypadku paczek przekraczających 1m3 opłata za składowanie naliczana jest indywidualnie od 150 pln netto za m3/dzień.

Mitko Sp. z o.o.
Osiedle 1 Maja 16G
44-304 Wodzisław Śląski
Tel. 32 444 66 16